mojeimage.cz

Tluste holky v leginach


tluste holky v leginach

Proč tolik dívek nosí legíny jako kalhoty? Když je nosí tlustá dívka jako kalhoty, vypadá to naprosto odporně. Nechápu, co je na tom, že je dívky/ženy nosí. Možná kdyby byly vytuněné a měly pěkný zadek, tak bych možná řekla ano, ale to nikdy není ten případ. Prostě řekněte ne legínám, pokud nejste ve spodním prádle!

.

Co je na nošení legín jako kalhot? Ženy, které je nosí jako kalhoty, jsou k popukání. Neříkejte mi, že vypadají dobře, když má modelka mezeru mezi stehny, se kterou by mohlo přistát letadlo 747. Nechci být negativní. Je to jen můj názor na to, co vidím každý den.

.

Nevím, proč je to takový problém. myslel jsem, že je to divné, když jsem viděl nějakou opravdu obézní kočku nosit legíny.. ale pokud je stylizují jako kalhoty a líbí se jí, pak je to vše, na čem záleží - Některé dívky, které jsou nižší než 55, je nosí a jejich lýtka vyčnívají.

.

Pokud jsi holka a jsi tlustá, nenos legíny; nemá to smysl. Líbí se mi holky v legínách. Například když je venku zima a mají na sobě legíny s kozačkami, myslím, že to vypadá opravdu dobře - ale jen na správném typu postavy. Musíte mít "správný" typ postavy, abyste je mohli nosit jako kalhoty - hubené nebo sportovní - ne obézní.

.

Legíny jsou teď v módě. Staly se naprostým módním základem a najdete je téměř v každém obchodě na světě. Co je na legínách tak skvělého? Jsou pohodlné, stylové a snadno zachovávají skromnost. O jedné věci se ale příliš často nemluví - o tlustých holkách v legínách. Když si legíny oblékne tlustá holka, vypadá to sakra blbě. Vypadají, jako by na sobě měly spandex nebo něco podobného, a těsná látka obepíná jejich celulitidu, což je dělá ještě tlustšími, než už jsou!

.

Neurážejte je. Obnovte svůj šatník pohodlnými a univerzálními legínami, které jsou k dispozici v široké škále barev, potisků a materiálů. Jsou měkké, pružné a lichotivé, skvěle se hodí pod sukně a šaty nebo jako svrchní oděv přes šortky či džíny.

.

Legíny jsou nový spandex. Jsou přiléhavé, zeštíhlující, odpouštějící a lichotivé. Dnešní legíny jsou navrženy jako pohodlnější alternativa punčocháčů a lze je nosit jako samostatné punčocháče nebo je vrstvit pod sukně a šaty pro větší teplo - a každá žena by je měla mít!

.

V tomto článku se seznámíme s výhodami a nevýhodami nošení legín jako kalhot.

.

Ahoj, chlapáku. Jak to jde? Rád tě poznávám. Já jsem ten, kdo se stará o hlasité komentáře a přidává se v recenzích od žen, které by se mohly urazit, protože říkáme něco o jejich tělech. Jsem tu, abych nabídl trochu rovnováhy.

.

Naše punčochové kalhoty jsou vyrobeny z lycry nejvyšší kvality, která zajišťuje pohodlí, trvanlivost a hladký střih. Naše velikosti sahají od velikosti 2 až po 16XL! Díky široké škále barev a materiálů, ze kterých si můžete vybrat, si jistě vyberete ten správný pár. Máme jednobarevné, šněrovací, vzorované a další!

.

mrdat starý báby do chlupatejch prdelí

sex privat dobruska

lolko holky

flirt bar praha

nadržený holky

tetování rukáv holky

seznameni s patricii

seznamka milenka

maly holky nahy

holky nahý

TOPlist
Bing Google